lebron james liverpool
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James’in Liverpool’dan Kazandığı Çılgın Para!

LeBron yatırımlara devam ediyor.

Kral Yatırımlar

An itibariyle Toronto Raptors ile amansız bir konferans finali mücadelesi veren Cleveland Cavaliers’ın süper starı LeBron James farklı kulvarları da domine ediyor. Kariyerinin 15. sezonunda kırılmadık rekor bırakmayan LeBron, finans dünyasında da başarıdan başarıya koşmakta.

Pizza şirketine yaptığı yatırım ile devasa bir kar yapan LeBron James yatırım departmanında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Son kar ettiği proje ise Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid karşısında sahaya çıkacak olan Liverpool‘dan geldi. Ve hayır, iddiadan bahsetmiyoruz.

Kral, 2011 senesinde Liverpool’un %2 hissesini 6.5 milyon dolar karşılığı satın aldı. Liverpool’un şu andaki değeri yaklaşık 1.6 milyar dolar. Bu hesaptan yola çıkarak, LeBron’un 6.5 milyon dolara satın aldığı hisselerin değeri sadece 7 sene sonunda tam 32 milyon dolar ediyor!

Şampiyonlar ligi finaline kalan futbol kulübü bu başarısı ile yaklaşık 100 milyon dolar daha gelir elde etti ve LeBron’un hisselerinin değeri sadece artmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jamal crawford

Usta İçin Yeni Bir Macera: Jamal Crawford

wiggins

Tablodaki Kişi Ben Miydim?