lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

İntikam: LeBron James’den Mavericks Finali Hakkında Açıklamalar!

Kral seneler sonra eleştirilere cevap verdi.

O Zamanlar…

Cleveland Cavaliers ikinci turda Toronto Raptors karşısında yine şehrin kabusu olmuş durumda. 2016 playofflarından beri ezici bir üstünlük kurduğu takım karşı LeBron James yine akılalmaz bir performans sergiledi: 43 sayı 14 asist 8 ribaund. 

3 sezondur LeBron’dan çekmediği kalmayan Raptors koçu Dwane Casey‘nin 2011 finallerinde Dallas Mavericks’in asistan koçu olduğunu biliyor muydunuz? O seri LeBron’un kariyerinde kara bir leke olarak kaldı ve o performansı hakkında sürekli eleştirildi. Dün gece alınan ikinci maç galibiyeti ardından Kral o seri hakkında konuştu.

O seride şimdi olduğum kadar iyi bir oyuncu değildim. Komple bir basketbol oyuncusu değildim. Dwane Casey o seride bana karşı bir plan hazırladı ve iyi olduğum noktaları benden alıp, beni kötü olduğum noktalara sürükledi. Bugün beni bu hale getiren sebeplerden biri de kendisidir.

O seride 17.8 sayı 7.2 ribaund 6.8 asist ortalamaları ile oynayan LeBron finallerde unutulmaz bir mağlubiyet almıştı. O noktadan sonra kariyerini tamamen çeviren Kral, Heat’i iki şampiyonluğa sürükledikten sonra bir şampiyonluk da Cavaliers ile kazandı.

Bu serinin iki maçında Raptors’a karşı toplam 69 sayı 27 asist ve 19 ribaund üretti. Dwane Casey’nin 2011 taktiklerinin artık işe yaramadığı açık ve net.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Philadelphia 76ers v Boston Celtics - Game Two

Celtics 108 – Sixers 103

jayson tatum larry bird

Larry Bird’un İzinden Giden Bir Genç: Jayson Tatum