lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James, Michael Jordan’ı Devirdi!

Kral in, Majesteleri out!

LeBron’dan Bir Rekor Daha

Akılalmaz bir sezon geçiren LeBron James rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. 15. sezonunda kariyerine en iyi performanslarından birini sergileyen Kral, dün gece Anthony Davis’li New Orleans Pelicans karşısında maça tarih yazarak başladı.

İlk çeyreğe 11 sayı bularak başlayan LeBron, Michael Jordan‘a ait olan üst üste çift sayılı hanelerde skor üretme rekorunu kırdı. Jordan’ın 866 maçlık serisini 867 maça çıkaran Kral artık bu kategoride de zirvede oturuyor.

“Size nasıl yaptığımı bile açıklayamıyorum çünkü bu süre boyunca hiçbir maça ‘Tamam 10 sayı bulmam lazım’ mentalitesi ile çıkmadım. Mike gibi tarihin en iyileri ile beraber anıldığımda bu sadece beni gururlandırıyor.”

Maçtan sonra bu açıklamaları yapan Kral takımını 27 sayı 11 asist 9 ribaundluk performansı ile galibiyete taşıdı. Bu galibiyet ile şimdilik Cavaliers, Doğu’daki 3. sırayı elinde tutmuş durumda. Fakat yarışın ne kadar sıkı olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Eğer Cavaliers bu maçı kaybetse 5. sıraya düşecekti. LeBron’un omuzlarında her zamankinden fazla yük varmış gibi gözüküyor. Buna rağmen 15. sezonunu geçiren Kral rekorlar kırarak yoluna devam ediyor.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Suns 103 – Rockets 104

Warriors 112 – Kings 96