lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James’in Korkunç Oyun Bilgisi!

Daha neler!

Analiz, Analiz, Analiz

Toronto Raptors camiası bu sezona gayet iyi başladı. Oyun algılarını tamamen değiştirip hızlı ve modern basketbola yönelen Kanada temsilcileri DeMar DeRozan önderliğinde Doğu Konferansı’nda liderliğe oturdu. Bench katkıları hiçbir takımda olmadığı kadar belirleyici olan bir kadro, yenilenmiş bir Kyle Lowry ve bütün sene boyunca çalışılan taktikler ile playofflara geldiler. İlk turda Washington Wizards’ı geçerek morallenen Raptors ikinci turda ise en büyük kabusu ile karşı karşıya geldi.

Geçtiğimiz 2 sene boyunca Raptors’ı paramparça eden LeBron James bu sene de süpürgeleri çıkardı. Son saniye basketleri, geriye çekilerek şutlar ve ardı arkası kesilmeyecek olan bunun gibi çıkarımlar Toronto temsilcileri için moralleri tamamen çökertti.

Cleveland Cavaliers’ın eski başkanı David Griffin ise LeBron James’in oyun zekasını ortaya koyan korkunç bir detay daha verdi. 2017 playofflarından bir anı:

“O seride salondaydım ve Toronto’ya karşı onu izledim. Raptors hücumunda Patrick Patterson’a nerede durması gerektiğini anlatıyordu. Son çeyreğin sonlarına doğru aldıkları moladan sonra hangi oyunu oynayacaklarını ve oyunun tüm detaylarını biliyordu. Patrick Patterson’a ‘Hayır Pat, burada durman gerekiyor ve DeMar’a perde koyacaksın’ diyordu.”

Oyunu her zaman analiz edip çalışmakla ünlenen LeBron James efsanesi giderek büyüyor gibi. Kral’ın finaller için önünde duran son engel korkusuz ve genç kadrosuyla Boston Celtics. Pazar gecesi başlayacak olan seride neler olacak hep beraber göreceğiz.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

warriors

Beklediğimiz Konferans Finali Geldi!

tyronn lue

Kendini Affettirenler: Tyronn Lue