lebron james ricky davis
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James’in 5000$’lık Ricky Davis Hikayesi

Kral’ın Ricky’den öğrendikleri.

Kitabı Kapağından Yargılamayın

Kariyeri boyunca başı beladan kurtulmayan Ricky Davis hakkında anlatılan çok fazla pozitif hikaye bulamazsınız. Fakat bu seferki farklı.

LeBron James‘in çaylak sezonunda Cleveland Cavaliers forması giyen Ricky’nin Kral’ı etkileyen bir jestini anlatacağız. Öncelikle Ricky Davis’in LeBron takıma geldiğinde “Bana daha fazla sayı attırmak için draft edildiğini sanmıştım” dediğini belirtelim. Bu Ricky de aynı Ricky.

Ricky ve LeBron beraber bir reklam çekimine gidiyor. Hikayeye göre bütün çekimi izleyen evsiz bir kişi var. Reklam bitiminde Ricky ayakkabılarını çıkarıp imzalı şekilde adama verirken, bununla da yetinmeyip çantasından lastiğe sarılmış bir tomar parayı çıkartıp ayakkabının bir tekinin içine koyuyor. Anlatılanlara göre adamın reaksiyonunu tarih etmek imkansızmış.

Kariyeri boyunca topluma sürekli bir biçimde geri veren LeBron belki de bu huyu bu reklam anısından kapmıştır. Paylaştığımız bu kısa hikaye Brenden Bowers‘ın yeni kitabında “LeBron vs the NBA” kitabında bulunuyor. Merak edenler kitabı da inceleyebilir.

Yazar: Renç Korzay

(https://cavsnation.com/cavs-news-lebron-james-witnessed-ricky-davis/)
Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

john wall

John Wall Evine Döndü: Adidas

new york knicks

Mavericks 96 – Knicks 100