lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James’den Takım Arkadaşları Hakkında Açıklamalar!

Kral yine bir mağlubiyet sonrası konuştu.

LeBron Kimseyi Parmakla Göstermiyor

Dün gece Cleveland Cavaliers ilk turda bir kez daha kritik bir maçı kaybetmeyi başardı. Indiana Pacers karşısında ilk yarı sonunda tam 17 sayı önde olmasına rağmen mağlubiyete engel olamayan Cavaliers cephesinde elbette bütün gözler LeBron James‘in takım arkadaşları üzerindeydi.

Geçtiğimiz maçta olduğu gibi dün geceki maçta da LeBron dışında çift haneli sayılarda skor üreten Cavaliers oyuncu sayısı sadece iki. Cavaliers hücumu da savunması gibi dökülmeye devam ediyor. Playoff savaşı veren 16 takım arasında hücum verimililiğinde 15. sırada olan Cavaliers, maçın son saniyelerde geri gelmeyi başarıyordu. Fakat JR Smith‘in felaket son top tercihi bu ümitlerini de söndürdü.

https://www.instagram.com/p/Bh0zrAAFoal/?taken-by=herseynba

Bütün yaşananlara rağmen LeBron takım arkadaşlarına sırtını dönmedi.

Ne dememi bekliyorsunuz? Takım arkadaşlarımı otobüsün altına iteceğimi mi düşünüyorsunuz? Ben böyle biri değilim. Herkesin daha iyi oynaması gerekiyor, ben dahil. Bu gece 6 top kaybı yaptım. Üçüncü çeyrekte berbattım, tek bir şut bile sokamadım. Eğer üçüncü çeyrekte daha iyi oynasaydım, farkı kapatamazlardı. Beraber daha iyi oynanamamız gerekiyor.

LeBron James’in profesyonel açıklamalarına rağmen Kral’ın felaket bir desteğe sahip olduğu tartışmaya açık bile değil. Kevin Love‘ın dün geceki 19 sayısı bu seri boyunca LeBron dışında bir Cavaliers oyuncusunun bulduğu en yüksek rakam. Buna rağmen Love üçüncü çeyrekte tamamen kayboldu. Kyle Korver 20 dakikada 0 sayı, son topta anlamsız bir tercih yapan JR Smith 3-11 isabet, Cavaliers benchi süre aldıkları toplam 82 dakikada sadece 22 sayı üretebildi.

Eğer ikinci turu görmek istiyorlarsa, Cavaliers takımının mentalitesinde bir şeyler değişmesi gerekiyor. Acilen.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

image

Nostalji: Allen Iverson, Michael Jordan Crossoverını Anlatıyor

76ers

Heat 102 – 76ers 106