lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James’den Açıklamalar!

Kral’ın tahtı sallanıyor.

Seneler Sonra İlk Defa

Dün gece Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers karşısında ağır bir yenilgi aldı. Maç sonunda fark 18’i gösteriyor olsa da bir ara fark 23’e kadar çıktı ve ne kadar Cavaliers farkı kapamayı başarsa da, iki takım arasındaki fark göz ardı edilmeyecek kadar büyüktü. Bitik ve kabiliyetsiz gözüken Cavaliers’a karşı, aç ve kendini kanıtlamaya gelmiş olan Pacers.

2012 sezonundan beri ilk defa ilk turda bir maç kaybetmiş olan LeBron James maçtan sonra aldıkları mağlubiyet hakkında açıklamalar yaptı.

44 dakika oynadıktan sonra öncelikle dinlenmem gerekiyor. 44 dakika oynamayı beklemiyordum, iki günlük dinlenme iyi gelecektir. İlk turda 1-0 gerideyim. Ben finallerde 3-1 gerideydim. Önümüzdeki günlerde neler hissedeceğini sormak istediğin en son kişi benim.

LeBron’un özgüveni her zamanki gibi yerinde olmasına rağmen, Cavaliers’ın kesinlikle yeniden kenetlenmesi gerekiyor. Jeff Green’e 27 dakika veren Tyronn Lue‘nun bu anlamsız hayalden uzaklaşması lazım, acilen. Savunmada sezon boyunca dökülen Cavaliers eğer bu sorununa çözüm bulamazsa, gelecek pek parlak gözükmüyor.

Yazazr: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Utah Jazz v Oklahoma City Thunder - Game One

Thunder 116 – Jazz 108

Bucks 107 – Celtics 113