liangelo ball
in

HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LiAngelo Ball: “NBA’e Geliyorum” Açıklamasından Sonra 72 Sayı!

Yeni bir Ball, NBA’e adım atıyor.

Big Baller

Baba LaVar Ball önderliğinde geçtiğimiz sene boyunca manşetlerden eksik olmayan Ball ailesini görmeye devam edeceğiz gibi. En büyük kardeş Lonzo Ball‘u başarıyla Los Angeles Lakers kadosuna sokan LaVar’ın bir sonraki hedefi ortanca kardeş LiAngelo Ball‘a takım bulmak olacak.

Önümüzdeki sezon öncesi NBA draftına katılacağını açıklayan LiAngelo, dün gece ondan şüphe edenlere de bir mesaj bıraktı. Litvanya’daki Big Baller Brand maçlarında forma giyen LiAngelo geceyi 72 sayı 11 ribaund ile tamamladı. O maçtan görüntüleri buraya bırakalım.

Söylemekte yarar var, maçlarda savunma neredeyse yok denecek kadar az. Maçların zaten asıl amacı LiAngelo ve LaMelo’ya gerekli medya tanıtımını yapmak. Basketlerin çoğu içeriden geliyor fakat videonun ilerisinde LiAngelo’nun menzilini de görüyoruz.

Maçın tamamını izleyen Amerikan spor basınından olan bazı mensuplar LiAngelo’nun performansını “anlamsız” olarak değerlendirdi.

Bana göre kardeşler arasında NBA’de tutunması en zor olan LiAngelo’yu sizce NBA’de draft eden bir takım olacak mı? Bence zor gözüküyor.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pelicans 103 – Trail Blazers 107

joe lacob

Warriors’ın Sahibi Joe Lacob’dan Rockets Açıklamaları!