ballbros2
in

LiAngelo ve LaMelo Bol Bol Süre Alacak

Prienu Vytautas koçu Ball kardeşler hakkında açıklamalarda bulundu.

Sorumluluk Alabilecek Seviyedeler Mi?

Prienu Vytautas takımının koçu Virginijius Seskus, LiAngelo ve LaMelo Ball’ın videolarını izlediğini ve bu sezon oyuncuların önemli dakikalar alacağını belirtti.

Onlar henüz oldukça gençler, ancak ben onların bizi daha iyi bir takım haline getireceğine ve bize önemli maçlar kazandıracaklarına inanıyorum.

LiAngelo(19) ve LaMelo(16) bildiğiniz üzere babaları LaVar Ball’ın kararı üzerine bir Avrupa takımında oynayacaklarını açıklamışlardı. Bu takım Litvanya’nın Prienu Vytautas takımı oldu.İki kardeş bu sezon hem Baltık hem de Litvanya liginde boy gösterecekler.

LaVar Ball önce en küçük oğlu LaMelo’yu liseden almış, ortanca oğlu da Çin’de bir hırsızlık olayına karışınca UCLA tarafından cezalandırılmış ve ardından LaVar LiAngelo’yu da okuldan almıştı. İki oğlunun da NBA’e hazırlanması için onların aynı takımda oynamasını isteyen LaVar, çareyi Avrupa kulüplerinde bulmuştu.

Bakalım bu genç yaşlarında tüm dünyadaki  basketbol severler tarafından tanınan bu ikili yeni takımlarında nasıl performanslar gösterecekler.

Yazar: Eren Şahin
Editör: Okan Burhan

Paylaş:

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gilbert

Dan Gilbert Kral’ın Kalmasını İstemiş!

NBA Cafe

NBA Cafe Barcelona: Hem Spor, Hem Eğlence, Al Sana NBA!