clippers rockets
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Los Angeles Soyunma Odalarında Yumruklar ve Güvenlikler!

Maç sonunda yaşananlar!

Neler Neler!

Chris Paul‘un senelerce formasını terlettiği Los Angeles Clippers ile eski evinde olan ilk maçında ciddi gerginlikler yaşandı. Maç boyunca CP3 ve eski takım arkadaşı Blake Griffin ile elektriklenmeler göze çarparken teknik fauller havada uçuştu. Öncelikle maç içinde olanlarla başlayalım.

https://www.instagram.com/p/BeAQMj8lKYM/?taken-by=herseynba

Asıl olayların başladığı yer ise soyunma odaları oldu. Maçtan sonra tünelde gerginlikler yaşanırken Rockets oyuncuları Clippers tarafına doğru bir atak başlattı. James Harden, Gerald Green ve Trevor Ariza‘nın önderliğinde Austin Rivers‘i arayan grup Clippers soyunma odasını zorladı. Güvenliklerin araya girmeye çalıştığı arbede burada bitmedi.

Blake Griffin’i de arayan Rockets oyuncuları arasında sınır giderek artarken Staples Center soyunma odalarına en hakim isim Chris Paul, takım soyunma odalarını bağlayan bir arka kapıyı kullandı. Bu şekilde içeri girmeyi başaran Rockets oyuncuları ve Clippers oyuncularını birbirinden ayırmak ciddi bir uğraş haline geldi

4 Rockets oyuncusu CP’nin önerdiği arka kapıyı kullanırken Clint Capela, Clippers soyunma odasının ön kapısını çaldı. Kapıyı açan Clippers oyuncuları Capela’yı görünce kapıyı suratına vurdu.

Uzun zamandır gördüğümüz en büyük olay sonucunda tahminen iki takım oyuncularına da cezalar yağacak. Bu sırada bizde yeni bir rekabetin doğusuna tanıklık etmiş olduk. Clippers’ın playoff görmesi şu sıralar zor gözükse de olası bir Rockets-Clippers eşleşmesine kimse hayır demez.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

durantjames

Onlar Gelmiş Geçmiş En İyiler Olacak

gleague

NBA’de G League Çılgınlığı