conley
in ,

Memphis’te İşler İyi Gitmiyor

Conley kötü gidişatı değerlendirdi.

Memphis Düzelmek Zorunda

Memphis Grizzlies‘ın oyun kurucusu Mike Conley, takımın sezon başında ki performansının neden iyiye gitmediğini ve David Fizdale’nin işine son verilmesi hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Çok fark var. Sezon başında ki performansımızla birlikte takım olarak en iyisini hedeflemiştik ve herkes bundan memnundu. Şimdi ise her şey tersine döndü. Bu farklı bir olay fakat hala devam etmeliyiz. Oynadığımız oyun, koçluk değişiklikleri ve bunun gibi şeyler bizi tersine döndürdü.

Conley, Fizdale’nin gönderilmesi hakkındaki düşünceleri sorulduğunda ise “Zordu, dostum. Her birey  için çok şey yaptı, benim oyunum için de çok şey yaptı. Ama o mükemmel bir adam ve biz ona sadece en iyisini diliyoruz.”

David Fizdale’nin gönderilmesinin nedeni Marc Gasol olarak düşünülüyordu. Conley’e Gasol ile iletişime geçip geçmediği sorulunca Onunla konuştum. Sanırsam Marc’ın şu anda tek düşündüğü takım, bunların hiçbirinin olmasını istemiyordu. Hepimiz için sinir bozucuydu. Marc ve ben takımdaki veteran oyuncular için zordu.” cevabını verdi.

Memphis Grizzlies, şuanda Batıda 14. sırada ve son 5 maçta 2 galibiyet elde edebildi. Memphis ve Conley’nin bu olaylardan sonra nasıl bir performans sergileyeceğini hep beraber göreceğiz.

Yazar: Umut Aytekin
Editör: Okan Burhan

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Derrick-Rose

Rose Dönüyor!

stephen curry

Stephen Curry Takım Mı Satın Alıyor?