all-star
in

BEĞENDİMBEĞENDİM

NBA 2018 All-Star Oylamalarının İkinci Ayağı Tamamlandı!

Lider Değişti!

Kral Öne Geçti!

Perşembe günü açıklanan ikinci tur sonuçlarının ardından, birinci sıra el değiştirdi.

Evet LeBron James ile Giannis Antetokounmpo halen ilk iki sırayı paylaşıyor fakat ikinci turdaki sonuçların ardından Kral, alfabetik adamı 141.884 oy ile geçti ve zirveye oturdu.

İkinci tur sonuçların ardından, iki konferans için de güncel oyları aşağıda görebilirsiniz;

Doğu Konferansı & Batı Konferansı

all-star

Geçen hafta birinci tur sonuçları açıklanan All-Star oylamasında, Antetokounmpo LeBron’un 7.000 oy önündeydi.

James ile Antetokounmpo, 1 milyondan fazla oy alan beş oyuncudan ikisi. Celtics’ten Kyrie Irving 1,370,643 oyla üçüncü sırada, onu takip edenler de Warriors’tan takım arkadaşı olan Curry (1,369,658) ve Durant (1,326,059).

14.kez All-Star deneyimi yaşayacak olan Kral, bu sezon kariyerinin en iyi sezon performanslarından birisini sergiliyor. 4 kez MVP seçilen James, neredeyse yarısına geldiğimiz sezonu 27.2 sayı-8.2 ribaunt-9.0 asistlik performansıyla sürdürüyor.

Antetokounmpo ise, sayı kategorisinde 28.7 sayılık performansıyla 2. , ribaunt kategorisinde ise 10.0 ribauntluk ortalamasıyla 11. Sırada yer alıyor.

Ekim ayında All-Star formatının değişmesiyle beraber, bulundukları konferansta en yüksek oyu alan iki isim, istedikleri konferanstan -Doğu/Batı- oyuncu alabilecekler. LeBron ile Curry’nin adım atışır gibi oyuncu alması sizin de kulağınıza hoş gelmiyor mu?

Ek Bilgi: 2018 NBA All Star Etkinliği bu yıl 18 Şubat’ta Amerika’nın Los Angeles şehrinde, Staples Center’da gerçekleşecek.

Yazar: Murat Şişkolu

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

toronto raptors

Cavaliers 99 – Raptors 133

jabari parker

Sakatlık Raporu: Jabari Parker