nba
in

BEĞENDİMBEĞENDİM

NBA Maçlarını Dakikasıyla Satın Alabileceksiniz!

NBA büyük bir yenilik ile karşımızda!

NBA’den Devrim

NBA izlemeye başladığınızdan beri kaç kere maçın sadece son çeyreği için kalktınız? Sabahında okulunuz varken, “Zaten ilk yarısını izlememe gerek yok” diyip kaç kere son bölüme uyandınız? Bazı maçların sadece belli dakikalarının değerli ve heyecanlı olduğu kesin. NBA bunu izleyicilerine sunmak için bir adım atıyor.

Bu sezondan başlayarak League Pass üzerinden sadece maçın son çeyreğini satın alabileceksiniz! Amerika’da üçüncü çeyreğin sonundan itibaren maçı izlemek için satın alma fiyatı 1.99 $ olarak belirlendi. Bu fiyat ister bütün çeyreği izleyin, isterseniz maçın son 30 saniyesini, her şekilde aynı kalıyor.

NBA başkanı Adam Silver “Bu büyük bir an fakat aynı zamanda küçük bir adım. Teknoloji ile ilgili bazı kısıtlamalarımız var. Bunlar üzerinde olabildiğince hızlı çalışıyoruz. Bu sorunları da çözdüğümüzde izleyiciler maçın istediklerini noktasını satın alarak izleyebilecekler.”

Her zaman yenilikçi yaklaşımı ile bilinen NBA genç kitlesine hitap etmek adına gerçekten mükemmel bir fikirle gelmiş. Amaç maçları olabildiğince erişilebilir kılmak, nerede olursanız olun, ne kadar zamanınız olursa olsun NBA’i izlemeniz için her türlü kolaylık sağlanıyor.

Bu adım için NBA’i tebrik etmek gerekli.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

clippers

2018-19 Sezonu Öncesi: Los Angeles Clippers

jayson tatum

Jayson Tatum, LeBron James Posterini Anlatıyor!