in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM YORUMSUZYORUMSUZ

NBA Oyuncularından Super Bowl Tahminleri!

NBA’den NFL’e.

Amerikan spor ve televizyon dünyasının en büyük etkinliği olan Super Bowl, bu sene 4 Şubat’ı 5 Şubat’a bağlayan gece Minnesota’da oynanacak. Amerikan Futbol Ligi’nin final maçı olan Super Bowl, bu sene Celtics şehrinin takımı New England Patriots ile 76ers şehrinin takımı Philadelphia Eagles arasında oynanacak.

karl anthony townsHer sene televizyonun en çok reyting alan programı olan Super Bowl’a doğal olarak NBA oyuncuları da kayıtsız kalamıyor. Minnesota Timberwolves’da forma giyen Karl-Anthony Towns, NFL’de favori takımı olan Philadelphia Eagles’in Super Bowl’u kazanacağını ve şimdiden şampiyonluk için parti organize ettiğini belirtti. Clippers’la oynamak için geldiği Los Angeles şehrinde görüntülenen Towns’un üzerine giydiği Eagles forması dikkat çekti. Towns’un doğduğu ve büyüdüğü şehrin, Eagles takımına sadece 100 kilometre uzaklıkta olduğunu belirtmekte ise fayda var.

Cleveland Cavaliers’in superstari LeBron James ise, “içinde muhteşemlik” gördüğünü söylediği New England Patriots takımının oyun kurucusu Tom Brady’nin şampiyonluğu kazanacağından emin. Verdiği bir röportajda Tom Brady’nin 40 yaşında rağmen hiç emekli olmayacakmış gibi oynamasının kendisine ilham verdiğini belirten LeBron James, Karl-Anthony Towns’un aksine New England Patriots’u destekliyor.

Türkiye saatiyle gece 02.30’da başlayacak olan Super Bowl’un çok merak edilen devre arası şovunda ise bu sene Justin Timberlake sahne alacak. Super Bowl her sene Amerika’da yaklaşık 114 milyon izleyiciyi televizyon başına topluyor.

Yazar: İrem E Yaman

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kyrie irving

Kyrie Irving: “Şampiyonluk Bağı Kopartılamaz”

kd-us

Kevin Durant: ”Senin İçin Geliyorum Stephen”