lamarcus aldridge
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ

NBA’in En Yanlış Anlaşılan Adamı: LaMarcus Aldridge

Sessizliğini bozan bir Spurs oyuncusu daha.

LaMarcus’un Kaderi

Geçtiğimiz sezonun playofflarında sergilediği performans ile herkesin aklında olumsuz bir imaj bırakan LaMarcus Aldridge‘in bu sezon yaptıklarını takdir etmek gerekiyor. Sezona girerken Gregg Popovich ile oturup takasını isteyen yıldız, o noktadan tamamen dönüp, Spurs kültürünü benimseyerek takımını sırtladı. Kawhi Leonard‘ın yokluğunda takımı taşıyan LaMarcus’u Popovich de olduğu gibi kabul etti ve LaMarcus bu sezon All-Star olma onuruna da erişti.

Bütün başarılarına rağmen LaMarcus’un hala abartıldığını düşünen sayısız basketbol sever bulunuyor. Bunun nedenlerinden biri de belki de onun sessizliği. En azından kendisi bu şekilde düşünüyor.

Benimle ilgili olan her şey farklı yansıtılıyor, gereksiz büyütülüyor. Sessiz kaldığım için herkes istediğini söylüyor sanırım. Ligin en yanlış anlaşılan oyuncularından biriyim. Bir kötü niyetim yok, kendi kabuğumda, 4-5 yakın arkadaşımla yaşamayı seviyorum. Bu sanırım karakterimi bilmeyen insanlara ters geliyor. 

22.2 sayı 8.2 ribaund 1.2 blok ortalamaları tutturan LaMarcus, Spurs ile geçirdiği en verimli sezonu geçiriyor. Blazers rakamlarına da oldukça yaklaşmış durumda. Takımın Kawhi’ya yakında kavuşacağına dair haberler gelmeye devam ediyor. Ve Rockets, Warriors gibi isimlerle yarışacaklarsa LaMarcus’un olabildiği en yüksek seviyede olması şart.

Yazar: Renç Korzay

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lebron james

LeBron James’in Düşündüğü 4 Takım!

anthony-davis-demarcus-cousins

İkiz Kuleler Ayrılmak İstemiyor