kobe bryant shaq
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Nostalji: Kobe ve Shaq’ın İlk Kavgası!

Tarihin en dominant ikilisinin arasında geçen ilk kavga.

Yumruklar Havada Uçuşmuş

Kariyerinde kazanmadık ödül bırakmayan Kobe Bryant en son olarak başarı dolu geçmişine bir de Oscar ekledi. Yayınladığı kısa film ile Oscar’ı kazanan Black Mamba artık günlerini NBA kariyerinden hikayeler anlatarak geçiriyor. Efsane takım arkadaşı Shaquille O’Neal ile olan ilk kavgasını da katıldığı bir programda anlattı. O konuya girmeden, Kobe’ye Oscar ödülünü kazandıran “Sevgili Basketbol” çalışmasından kısa bir parça ile başlayalım. Takipçilerimiz için Türkçe altyazılı şekilde paylaşmıştık.

Kariyerleri boyunca yakaladıkları başarılar kadar aralarındaki gerginlikler ile de gündeme gelen Shaq ve Kobe’nin ilk kavgasını Mamba anlatıyor.

İlk yumruğu o attı elbette. Ben ona yetişemiyordum bile. 19 yaşındaki onun gibi biriyle kavga etmeye çalıştığıma göre gerçekten çıldırmışım. O bana bir yumruk salladı. Ben kaçtım. Ben de ona bir tane salladım. Sonra insanlar araya girdi ve bizi ayırdı. Sonunda elbette beni parçalayabilirdi fakat benim geri adım atmayacağımı da ona göstermiş oldum. Maçın ortasındaydık. Sonra oyunumuza devam ettik. 

Hikaye ise tam bir Kobe hikayesi olarak sonlanıyor: “Bu durum elbette bizi daha yakın hale getirmedi. Çünkü onun takımı 5-2 öndeydi ve maç 7’de bitiyordu. Kavgadan sonra çok sinirlendim, geriye kalan bütün sayıları attım ve maçı noktaladım. Ona da neler hissettiğimi açıkça belirttim.”

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

derrick rose

Charles Barkley: “Derrick Rose’un Kariyeri Sona Erdi”

zalgirisfener

Zalgiris Kaunas 78 – Fenerbahçe Doğuş 85