paul george
in ,

TERTEMİZTERTEMİZ

Paul George Geri mi Dönüyor?

Indiana Pacers başkanından açıklamalar!

Yuva Gibisi Yok

İndiana Pacers’ın GM’i Kevin Pritchard, Amerikan basınına yaz için planlarında bahsetti. Pritchard’a bu sezon sonunda eski oyuncuları Paul George‘u kadrolarında düşünüp düşünmediği sorulunca ise Prithard uyum konusunda emin olmadığını söyledi.

“İlk olarak bize uyum sağlayıp sağlamayacağını bilmek isterim. Artık farklıyız. Bana göre insanlar şu özelliğimi görmüştür ki, büyük isimler ve kişilikleri fazla önemsemeyiz. Büyük markalar bizlik değil. Biz bencil ve sert olmamaya çalışıyoruz. Buna kim uyarsa evet, onunla ilgilenebiliriz. Fakat PG hakkında uyum konusunda şu an pek emin değilim.”

Aslında Kevin Pritchard bu konuyla ilgili daha öncesinde hiç konuşmamıştı ve konuşacak gibi de gözükmüyordu. Paul George’un İndiana Pacers’a gitme konusunda ise, şahsen ben PG’nin eski takımına döneceğini düşünmüyorum çünkü oranın artık yeni bir lideri var (Bkz: Yılın En Çok Gelişme Gösteren Oyuncusu: Victor Oladipo). PG13 eski takımında tekrar bir lider olmak isteyecektir buda neredeyse mümkün değil.

Ayrıca Paul George ile ilgili önemli bir gelişme daha verelim: PG sol dizinden yaşadığı sakatlık yüzünden 6-8 hafta arası parkelerden uzak kalacak.

Yazar: Umut Aytekin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tyronn lue

Kendini Affettirenler: Tyronn Lue

joel embiid

Oldu Mu Şimdi Embiid?