Paul George
in ,

SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YORUMSUZYORUMSUZ

Paul George: “Los Angeles’a Takas Edilmek Çok İsterdim”

PG13 takası üzerine konuştu.

Ev Gibisi Yok

Yazın basketbol dünyasını şoka uğratan bir takas ile Oklahoma City Thunder‘ın yolunu tutan Paul George bence aradığını bulmuş değil. Neredeyse sezonun yarısına gelmiş bulunuyoruz fakat Thunder’ın takım olma yolunda ilerlediğini söylemek pek mümkün değil. Ne kadar son 10 maç içinde biraz toparlamış olsalar da ikna edici bir basketbol oynadıklarını söyleyemeceğim. Beni ikna etse bile, Paul George’u seneye kalmaya ikna edecek bir takım yok.

37 maçta 20 galibiyet alarak Batı Konferansı’nın 5. sırasında olan Thunder’da roller hala kesin olarak belli olmuş değil. Bunun dışında akıcı bir oyun oynadıkları da söylenemez. Çoğu zaman isolation basketbolu oynanıyor. Bu yaşananlar üzerine George’a takası ile ilgili pişmanlığı olup olmadığı soruldu.

“Hiçbir pişmanlığım yok. Los Angeles’a takas edilmek çok isterdim fakat benim için sadece gitmek istediğim bir adresti. NBA’de oynayan oyuncuların %80’i doğdukları şehirde basketbol oynamak istediklerini söyler. Pişman değilim. Bence bu takas win-win bir takastı ve bu şekilde gerçekleştiği için mutluyum.”

Russell Westbrook takım arkadaşını takımda kalmaya ikna etme çalışmalarına bu sezon şampiyonluğu kazandıktan sonra başlayacağını söyledi. İnanıp inanmamak sizin elinizde. Ben önümüzdeki sezon Paul George’u Thunder forması altında görmemizin olasılığını bir hayli az olarak görüyorum. PG13, Warriors‘ı elemek gibi çılgın bir başarı elde ederlerse kalabileceğini söylemişti. Bence de George’un Thunder’da kalma olasılığı, Thunder’ın Warriors’ı elemesi kadar ufak.

Yazar: Renç Korzay

(https://basketball.realgm.com/wiretap/248483/Paul-George-I-Would-Have-Loved-Trade-To-My-Home-City)
Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

stephen curry

Kamera Arkası

NBA: Preseason-Toronto Raptors at Los Angeles Lakers

Lakers İçin Takas Zamanı