paul george
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM YORUMSUZYORUMSUZ

Paul George: “Şu An Burada Olmaktan Mutluyum”

Mutlu ve mesut.

PG13 Kalacak Mı?

Oklahoma City Thunder‘ın bu sezon başında, Indiana Pacers’tan transfer ettiği Paul George‘un sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağı bitmek bilmeyen bir merak konusu. Bildiğimiz üzere PG1, Thunder kadrosuna 1 senelik kontrat ile geldi ve geleceği hakkında bir kesinlik bulunmuyor.

Paul George söylemlerinde takım arkadaşları Russel Westbrook ve Carmelo Anthony ile çok iyi anlaştığından bahsetti. Yıldız oyuncu Los Angeles Lakers‘a da açık kapı bırakmayı ihmal etmedi.

Paul George “Tabiki de Los Angeles benim evim ancak burada Russ ve Melo ile birlikte çok güzel bir uyum yakaladık. Ve bu adamlarla oynayarak adete kardeş olduk. Şu an buradayım gelecek sene ya da ondan sonraki sene ne olur bilemem. Sadece bekleyip görmek lazım. Şu an sadece bu takımın başarısına odaklıyız. Sezon sonunda olabilecek durumları sezon sonunda değerlendirmeyi düşünüyorum. Şu anda bu takımda olmaktan gayet mutluyum.” açıklamalarını yaptı.

Oklahoma City, Batı konferansında şu anda 30 galibiyet 24 mağlubiyet ile 5. sırada bulunuyor. Oklahoma son 10 maçında 5 galibiyet elde edebildi. Paul George 21.7 sayı 3 asist ve 5 ribaund ortalamaları ile mücadele etti.

Yazar: Umut Aytekin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deandre jordan

Takas Edilmesi En Muhtemel 5 İsim

lebron james

Chris Paul: “LeBron’un Değerini Bilmeleri Gerekiyor”