george mitchell
in ,

Donovan Mitchell’dan Paul George’a Çağrı!

Nasıl olur?

PG İçin Jazz Vakti

Utah Jazz‘ın genç yıldızı Donovan Mitchell‘dan gelecek sezon hakkında istedikleri üzerine bazı açıklamalar geldi. Mitchell, gelecek sezon takımında Paul George‘u görmek istediğini söyledi.

Mitchell açıklamalarında “George’un kontratı 1 temmuzda bitecek diye hatırlıyorum. Neden bizde oynamasın? Topu çok iyi dağıtıyoruz. Takımda en çok sayı atan, en çok asist yapan, en çok ribaund alan oyuncular kim, bunların hiçbir önemi yok. Gerçekten kazanmak isteyen oyuncularla kurulu bir takımımız var. Eğer o da takımımıza katılırsa neler olabileceğini tahmin edemiyorum. Gerçekten mükemmel olur. Hem onunla oynamak gerçekten de çok zevkli olur.” diyerek PG’yi adeta Utah’a davet etti.

Bildiğimiz üzere Paul George bu yaz serbest kalacak. Aslında PG, Oklahoma’ya transfer olduğu zamandan beri buraya (Oklahoma) tek seneliğine geldiği ve gelecek sene ise Los Angeles Lakers için oynayacağı konuşulmaya başlanmıştı bile. Fakat PG’nin adı şu ana kadar hiç Utah ile anılmamıştı. Ben şahsen PG’nin Utah’a fazla sıcak bakmayacağını düşünenlerdenim. Ama PG be Mitchell’ın arasındaki bağı da asla unutmayalım. PG bence Mitchell’ın basketbol hayatında büyük önemi sahip olan birisi. PG ve Mitchell arasında ki bağı merak edenleri şöyle alalım:

Donovan Mitchell’ın Bilinmeyen Öyküsü!

Yazar: Umut Aytekin

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bagley

“Hayır, Draftın 1 Numarası Benim!”

durant

Yaş Otuz Beş! Yolun Tamamı Eder