rajon rondo
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Rajon Rondo: “Isaiah Thomas Ne Yaptı ki?

Rondo yaşananları doğru bulmuyor.

Burası Boston Celtics

Profesyonel kariyerine 2006 yılında Celtics ile başlayan ve orada geçirdiği 8 sezonda bir de NBA şampiyonluğu bulunan 31 yaşındaki Rajon Rondo, Isaiah Thomas’ın onurlandırılma fikrini pek de beğenmiş gibi gözükmüyor.

O ne yaptı ki? Boston’da sadece 3 sene geçirdi ve tek başarısı bir konferans finali. Burası Boston Celtics! Phoenix Suns değil. Tabiki diğer takımları küçümsemiyorum ancak tarihinde 17 şampiyonluk bulunan bir takımın konferans finali oynamak gibi basit bir şeyi asması doğru değil.

Boston Celtics forması ile 3 sene (2014-2015 sezonunun ikinci yarısında takıma katıldı) geçiren ve 3 sezonun tamamında playoff yapan Isaiah Thomas, son iki sezonda da all-star olmuştu. Son sezonunda konferans finali oynayan ve normal sezonu 28.9 sayı ortalaması ile bu alanda ligi 3. sırada tamamladı.

Boston Celtics Isaiah Thomas’ı 11 Şubat’ta özel bir video ile ağırlamayı teklif etti ancak Thomas bu günün Paul Pierce’ın formasını  emekli edileceği gün ile çakışması istemediğini açıkladı. İşin daha da ilginci Paul Pierce, Celtics’in Isaiah Thomas’ı gönderme şekli yüzünden kendilerini suçlu hissettiğiklerini ve bu yüzden onurlandırmak istediklerini belirtti.

Rajon Rondo da Celtics’ten ayrıldıp Mavericks’e gittikten sonra 2015 yılında bir teşekkür videosu ile ağırlanmıştı.

Şu anda Pelicans forması giyen 31 yaşındaki yıldız oyuncu Boston Celtics tarafından onurlandırılmanın daha yüksek bir seviyede olması gerektiğini düşünüyor. Rondo’nun son günlerde yaptığı tek şey ortalığı ateşlendirmek de değil. Ray Allen ile Celtics oyuncularının uzun süredir arası bozuk olmasına rağmen barış dalını uzatan Rondo, efsane şutörü 2008 şampiyonluğunun 10. yıl kutlamalarına çağırdı.

Yazar: Eren Şahin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bulls 112 – Warriors 119

usa_today_9915064.0

“Boogie ve Davis Ayrılmalı”