rajon rondo
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YORUMSUZYORUMSUZ

Rajon Rondo: “Paraya İhtiyacı Varsa, Beni Arasın!”

Boston draması devam ediyor.

Rondo’dan Cevap Gecikmedi!

Geçtiğimiz hafta Ray Allen‘in yeni bir kitap yazdığını ve bu kitapta özellikle Rajon Rondo hakkında karaladıklarının ilgi çektiğinden bahsetmiştik. Öncelikle o habere göz atmak isteyenleri böyle alalım.

Kitabında Rajon Rondo’nun 2008 Boston Celtics şampiyonluğunda takımı taşıdığına inandığını belirten Ray Allen, farklı gerginliklerin doğmasını bu olaya bağlıyordu. Üzerine bir hayli konuşulan anektod elbette sonunda Rondo’nun da kulağına gitti. Sözlerini zaten sakınmayı tercih etmeyen Rondo’nun cevabı ağır oldu.

O sadece ilgi çekmek istiyor. Gerçekten kitabın gelirinden bir yüzde almam gerekli. Ses getiren tek reklamı benim üzerimden oldu. Birkaç senedir emekli ve şimdi bir kitap ile karşımıza çıkıyor. İnsanlar bunu paraya ihtiyacı oldukları zaman yapar. Beni arayıp borç istese daha kolay olurdu.

Rajon açıklamalarından sonra Allen ile “erkek erkeğe” görüşmek istediğini belirtirken, bu olayı daha fazla büyümek istemediğini de açıkladı. 2008 şampiyonluğunun 10. yıl dönümünde bulunmayan Ray Allen ve kadronun geri kalanı arasındaki ilişki hiç düzelmeyecek sanırım. Şu anda bir yerlerde Kevin Garnett, Paul Pierce ve Rajon Rondo, Ray Allen’ı çekiştiriyor olabilir.

O şampiyon kadrodan bahsetmişken belirtelim, Baby D lakaplı Glen Davis geçtiğimiz günlerde uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dwight-Howard-Dennis-Schroder

Schröder: ” Howard Maçlara Kendini Veremiyor”

cavaliers

Cavaliers 124 – Bucks 117