ray allen rajon rondo
in ,

YOK ARTIK!YOK ARTIK! HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YORUMSUZYORUMSUZ

Rajon Rondo – Ray Allen Kavgası!

Yaşananlara yeni bir ışık.

Boston Draması

2008 sezonunda şampiyonluğa yürüyen Boston Celtics kadrosunda, özellikle Ray Allen ve takımın geri kalanı arasında yaşananları herkes az çok biliyordur. Allen’ın ezeli rakipleri Miami Heat‘e gidişi ile başlayan soğuk savaş hala sürmekte. Geçtiğimiz günlerde Paul Pierce‘ın formasının emekli edildiği gece şampiyon kadronun hepsi arenada Pierce’ı destekliyordu. Bir kişi hariç: Ray Allen. Allen’ın o sıralarda ne yaptığını merak edenler için.

Yazdığı yeni kitapta Celtics kadrosunda yaşanan gerginliklere de yer veren Ray Allen’ın özellikle Rajon Rondo ile ilgili karaladıkları oldukça dikkat çekici. Ray’in kitabından bir kesit, Rondo’nun takım arkadaşlarına 2008 şampiyonluğunda takımı sırtlayan kişinin kendisi olduğunu söylediği anları anlatıyor. Bu açıklamadan sonra soyunma odasında “Nasıl yani?” sesleri yükselmiş. Allen takımda kimsenin Rondo ile bir sıkıntısı olmadığını belirtse de, Rondo buna inanmayıp, adlarının sürekli takas dedikodularında geçmesinden Allen’ı sorumlu tutmuş.

Kitabında yazdıklarına göre Ray Allen’ın Rondo’nun bu tavırlarına bir açıklaması bulunmuyor. Kendisi de Rondo’nun açıklamalarına şaşkın. Aralarının bozulmasına hiçbir zaman niyet olmadığını belirten Allen, Rondo’nun 2008 şampiyonluğunda büyük rolü olsa da, takımı taşıdığına inanmıyor.

Sizce Celtics’i şampiyonluğa taşıyan isim Rondo muydu?

Yazar: Umut Aytekin

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Warriors 117 – Lakers 106

Rockets 101 – Clippers 96