paul pierce
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Ray Allen Bu Sefer Paul Pierce’ın Peşinde!

Allen’ın kitabı gündemi sallamaya devam ediyor.

Allen: “Pierce Maç Seçerdi”

Eski NBA yıldızı Ray Allen‘ın ilerleyen günlerde çıkacak “From The Outside” adlı kitabı yine gündemi sallamaya devam ediyor. Ray Allen kitabında Rajon Rondo’dan sonra bu sefer de Paul Pierce ile ilgili bazı yorumlarda bulunmuş. Allen, Pierce’in maç seçtiği ve kolay maçlarda hep dinlenmeyi seçtiğimi söyledi. Allen diğer bir eski takım arkadaşı Kevin Garnett‘in, Pierce’e zıt olarak hiç maç seçmediği ve her maça tam konsantre çıktığını söyledi.

“Kevin hiçbir zaman maç seçmezdi. Her maça tam konsantre çıkardı. Karşı takım ne kadar da önemsenmeyecek bir takım olsa da. Ve sahada her zaman savaşçıydı kendisi için değilde hep takımı için mücadele ederdi. O birlikte oynadığım en sadık oyunculardan biri. Bence şimdi ki oyuncular da onu örnek almalı.”

“Pierce ise her zaman takım seçen bir oyuncuydu. Evet büyük maçlarda çok iyi oynuyor ve o maçlara tam konsantre çıkıyordu. Fakat küçük takımlarla yaptığımız veya önemsiz olan maçlarda genellikle maça kendini vermiyordu. Ve o maçlar da dinlenmek istiyordu. Yada oynarken dinleniyor gibiydi. Kısaca Pierce maç seçiyordu.”

Bildiğimiz üzere Allen eski Celtics Big4’ünden ayrılan ilk kişiydi ve 2012 yılında takımdan ayrılıp Miami Heat’e gittiğinde; Rondo, Garnett ve Pierce tarafından resmen hain ilan edilmişti. Ve çoğu kişide Allen’ın bu nedenle kitabında eski takım arkadaşları hakkında kötü izlenim bırakmaya çalıştığını düşünüyor . Fakat unutmayalım ki Allen gittiğinde ona en sert tepkiyi koyan kişi Garnett’dı ve Allen’ın da bu yorumlarıyla, Garnett hakkında kötü bir izlenim vermiş değil aksine Garnett’ın savaşçı kimliğini düşünceleriyle ortaya koymuş durumda. Allen’ın kitabı NBA gündemini sallamaya devam edecek gibi…

Yazar: Umut Aytekin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stephen Curry

Sakatlık Raporu: Stephen Curry

kyrie irving

Sakatlık Raporu: Kyrie Irving