kevin durant
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Sadece Michael Jordan ve Kevin Durant!

Durantula tarih yazıyor.

Durant, Jordan’ın İzinde!

Çok tartışılan kararırın üzerinden 2 sezon geçti ve Kevin Durant için her şey çok açık olsa gerek. Durantula’nın doğru kararı verdiği kesin. 2 sezonda 2 şampiyonluk ve 2 finaller MVP’si. Ligin dengelerini alt üst etmiş olsa da bunun tek sebebi onun inanılamaz yeteneği. Bu konuda herkesin saygısını hak ediyor.

Yapılan onca eleştiriye rağmen Durantula adını NBA tarihinin unutulmaz isimler arasında yazdırmış durumda. Bu finaller MVP ödülü ile de sadece Michael Jordan‘ın bize yaşattığı bir başarıyı tekrarladı.

Kevin Durant, Jordan’dan beri hem 4 kez ligin en skoreri olmayı hem de 2 kez MVP finalleri ödülüne uzanmayı başaran ilk isim. Zaten bu iki durdurulamaz oyuncu dışında NBA tarihi böyle bir performans görmüş değil.

28.8 sayı 10.8 ribaund 7.5 asist ortalamaları ile seriyi tamamlayan süperstar, 4. maçta 20 sayı 12 ribaund 10 asistle triple double yaptı. Özellikle serinin 3. maçında Curry ve Klay Thompson kötü oynarken 43 sayı 13 ribaund 7 asistlik oyunu bu ödülü almasında büyük pay sahibi oldu.

Ve onun için tek limit gökyüzü.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

golden state warriors

Son 4 Senenin Tek Hakimi: Golden State Warriors

durant

Kevin Durant: “Ne Önemi Var Ki?”