andre iguodala
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YORUMSUZYORUMSUZ

Sakatlık Raporu: Andre Iguodala

Warriors’ın vazgeçilmez görev adamı geliyor!

MVP Geri Dönüş İçin Hazırlanıyor

2015 NBA Finalleri MVP’si Andre Iguodala bildiğiniz üzere takımının Cleveland Cavaliers’e karşı oynadığı final serisinde sakatlığı sebebiyle henüz oynayamamıştı. Basına açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu 3. maça yetişmek istediğini belirtti.

Batı Konferans finallerinin üçüncü maçında sakatlanan Iguodala üst üste tam 6 maç kaçırmış durumda. Sol ayak dizinden sakatlanan oyuncu gayet iyimser.

“Asıl amacım üçüncü maça yetişebilmek. Fakat bundan önce de hem iki hem de üçüncü maçta oynamayı planlıyordum. Neler olacağını zaman gösterecek.” sözleri ile durumunu açıklayan İggy’nin son birkaç gündür açıdan tamamen kurtulduğu da belirtiliyor. Seride evindeki ilk iki maçı kazanan Warriors takımının koçu Steve Kerr de tecrübeli oyuncusunun arkasında olduğunu söyledi.

Bizde en son yayınladığımız Sakatlık Raporunda, İguodala’nın dönmeyi hedeflediği maçın 3. maç olduğunu belirtmiştik. Serinin gidişatı göz önünde bulundurulduğunda, İggy’nin de dönüşü ile ibre tamamen Warriors’a dönecek. Sizce Cavaliers’ın evinde maç kazanma şansı var mı?

Yazar: Eren Şahin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA Bilgini Test Et: Her Şey NBA Quiz!

saras

Raptors Yönetiminden Devrim Niteliğinde Bir Karar!