cedi osman
in ,

BEĞENDİM HAHA SİNİRLİYİM TERTEMİZ YOK ARTIK! YORUMSUZ

Sakatlık Raporu: Cedi Osman

Temsilcimizin sakatlığı ile ilgili son durum.

Geçmiş Olsun Cedi!

Uzun süre Cleveland Cavaliers ile ilk 5 başlayan temsilcimiz Cedi Osman dün gece benchten geldiği maçlardan birini yaşadı. Los Angeles Clippers deplasmanından mağlubiyet ile ayrılan Cavaliers cephesinde Cedi sakatlanarak oyunu terk etmek zorunda kaldı.

İkinci yarıya sakatlanan bir diğer guard Rodney Hood‘un yerinde ilk 5 başlayan Cedi, kalçasından geçirdiği sakatlık sonucu oyuna devam edemedi. Cedi’nin sakatlığı ile yaptığı son açıklamalar ise pek iç açıcı değil.

Koşmaya çalıştım ve sonrasında kasığımda bir çatlama sesi duydum. Bu ikinci kez başıma geliyor ve acı çekmekten koşamadım. Şu anda yürürken ve bacağımı kaldırdığımda acı hissediyorum.

Cedi’nin açıklamalarına bakarsak birkaç maç kaçırması kesin gibi gözüküyor. Rodney Hood’un da sakatlığı ile Cavaliers kendini ciddi bir guard yokluğunun içinde bulmuş durumda.

Doğu Konferansı’nda Toronto Raptors, Boston Celtics ve Milwaukee Bucks gibi takımlar korku salmaya devam ederken geçen senenin Doğu kralı Cavaliers hala ritmini bulmaya çalışıyor.

Yazar: Renç Korzay

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blazers 125 – Warriors 108

kobe bryant

Rap Şarkılarında İsmi Geçen Süper Starlar