jimmy butler
in ,

SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM

Sakatlık Raporu: Jimmy Butler

Büyük şanssızlık!

Sezonu Kapıyor Mu?

Sakatlıklardan boğulduğumuz sezonda şanssızlıklar devam ediyor. En son olarak DeMarcus Cousins, Kristaps Porzingis ve Mike Conley gibi yıldızların sezonu kapatmasının ardından dün gece bir başka süper star korkutucu bir sakatlık daha geçirdi. Minnesota Timberwolves’un süper starı Jimmy Butler yaşadığı bu pozisyon sonrası oyuna devam edemedi.

NBA’de belki de en korkutucu sakatlıklar temasın olmadığı anlarda geliyor. Jimmy’nin geçirdiği sakatlık da bu şekilde. Saha dışına taşınması gereken Butler’ın ağzından kenara gelirken “Yırtıldı” sözleri çıktı. Eğer çapraz bağları yırtıldıysa bu onun için sezonun sonu olur.

Wolves cephesinde sakatlığın o kadar kötü olmadığına dair ümit var fakat soyunma odasında kara bulutların estiğini de biliyoruz. Şimdilik ilk yapılan testlerde yırtık olmadığına dair optimist bakış açıları bulunuyor fakat bugün içinde farklı testlere girecek ve kesin sonuç o noktada ortaya çıkacak.

Butler’ın All-Star maçına yorgun olduğu için çıkmamış olması hala akıllarda. Belli ki bir sebebi varmış. Bu sebep de bence çok açık: Tom Thibodeau. Sakatlanana kadar Butler ortalama 40 dakika sahada kalıyordu, diğer Timberwolves yıldızları gibi. Jeff Teague‘in de bu sezon benzer bir sakatlık geçirdiğini belirtelim.

Umarız Buckets’ın ciddi bir sakatlığı yoktur ve bir an önce sahalara döner.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FBI NCAA’deki Skandala El Attı

kawhi leonard

Kawhi Leonard ve Spurs Arasında Neler Oluyor?