klay thompson
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Sakatlık Raporu: Klay Thompson

Golden State Warriors’da can sıkıcı bir gelişme daha!

Klay Oynamak İstiyor

Andre Iguodala‘nın sakatlığı ile boğuşan Golden State Warriors‘da kafalarda ünlem işaretleri oluşturan bir gelişme daha yaşandı. Final serisinin ilk maçında JR Smith ile yaşadığı bu pozisyonda sakatlanan Klay Thompson‘ın bileği yıldız oyuncuyu rahatsız ediyor.

İlk çeyreğin ortasında sakatlanan Klay Thompson, sekerek soyunma odasına gitti. Maça dönüp dönemeyeceği şu an için soru işareti

870 Likes, 41 Comments – Her Şey NBA (@herseynba) on Instagram: “İlk çeyreğin ortasında sakatlanan Klay Thompson, sekerek soyunma odasına gitti. Maça dönüp…”

Klay Thompson resmi olarak ikinci maç için şüpheli fakat yaptığı açıklamalarda oynamak istediğini ve oynama şansı konusunda iyimser olduğunu belirtti. “Sahaya çıkıp elimden geleni yapacağım. Bir şampiyonluk maçında isteyeceğiniz son durum bu” sözleri ile durumunu açıklayan Klay ayrıca JR Smith’e olan hislerini de açıkça dile getirdi.

“Bileğim ağrıyor. Pozisyonun tekrarını izleyince sinirleniyorum. Birinin bacaklarına bu şekilde gelmek mantıklı değil. Kesinlikle istekli yapmadı ve yaşananlar hakkında üzgündü.”

Klay şimdilik oynayacakmış gibi gözüküyor. Bir gelişme olursa anında haber alacağınız tek kaynak olan Her Şey NBA’i takipte kalın!

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

detroit

Detroit Pistons’ta Değişim Rüzgarları!

andre iguodala

Sakatlık Raporu: Andre Iguodala