paul millsap
in ,

YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Sakatlık Raporu: Paul Millsap

Denver Nuggets için felaket haber.

Millsap Haftalarca Yok

Denver Nuggets‘ın bu yaz 90 milyon dolar karşılığında kadrosuna kattığı Paul Millsap için sezon hiç iyi gitmiyor. Pazar günü oynanan maçın 13. dakikasından bileğinden (el) geçirdiği sakatlık nedeniyle oyunu terk eden 32 yaşındaki yıldız devamında röntgen çektirmiş ve sonuçlar kemiğinde bir hasar olmadığını göstermişti. Derin bir oh çeken Nuggets cephesi yapılan ek testlerde ise felaket sonuçlar ile karşılaştı.

Bilek bağlarında ciddi bir hasar oluşan Millsap’in ameliyat olması gerekiyor. Raporlara göre Millsap minimum 2 ay olmak üzere, 3 aya kadar bir süre sahalardan uzak kalabilir. Sezona yavaş başlamasına rağmen son maçlarda müthiş bir oyun ortaya koyan Millsap’in yerini doldurmak kolay olmayacak.

Kenneth Faried‘in ilk 5 başlaması beklenirken, modern basketbola artık pek uymayan yapısıyla çok süre almasını beklemek oldukça güç. Nuggets, Wilson Chandler‘ı 4 numara ve Will Barton‘ı 3 numarada oynatarak small-ball oynamayı tercih edebilir. Nikola Jokic, Gary Harris ve Jamal Murray gibi isimlere ise hücumda daha fazla iş düşecek.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lakersbulls

Lakers 103 – Bulls 94

allen

Ray Allen Başını Beladan Son Anda Kurtarmış