Stephen Curry
in ,

SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ BEĞENDİMBEĞENDİM

Sakatlık Raporu: Stephen Curry

Aman Şef!

Dertler Bitmiyor

Üst üste geçirdiği bilek sakatlıklarından sonra ilk defa dün gece sahalara dönen Stephen Curry için her şey mükemmel başlamıştı. Atlanta Hawks karşısında 25 dakikada 29 sayı 7 ribaund üreten Şef ve Golden State Warriors için her şey yolunda gidiyordu. Fakat bu pozisyon ile her şey değişti.

Dizinden geçirdiği sakatlık sonunda oyuna devam edemeyen Curry kenara geldi ve ilk teşhis çapraz bağlarından bir sakatlık geçirdiğini gösteriyor. Sol dizinden sakatlanan Curry’nin sakatlığının ciddiyeti yapılan testler sonunda belirlenecek fakat elimizde Kevin Durant‘in geçen sene geçirdiği çok benzer bir sakatlık ve sonuçları bulunuyor.

Bu pozisyonda JaVale McGee‘nin Curry’nin dizine yüklendiği gibi Zaza Pachulia, Durant’in dizine yüklenmişti. Durantula’ya ikinci derece çapraz bağ burkulması teşhisi konulmuştu ve tam 19 maç kaçırmıştı.

Playofflara girilirken Warriors, Curry’nin sağlığı ile ilgili olabildiğince tedbirli davranacaktır. Test sonuçları elimize geçtiğinde paylaşıyor olacağız. Dileriz Curry’nin ciddi bir sakatlığı yoktur.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kawhi leonard

Veteran Tony Parker’dan Kawhi Leonard’a Eleştiri!

paul pierce

Ray Allen Bu Sefer Paul Pierce’ın Peşinde!