stephen curry
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ

Sakatlık Raporu: Stephen Curry’den Ümit Veren Gelişme!

Golden State Warriors’ın süper starından son gelişmeler.

2. Tur İçin Büyük Umut

Golden State Warriors ilk turda pek de zorlanmadan San Antonio Spurs‘u 4-1 geçmeyi başardı. Son şampiyon Stephen Curry’den yoksun olsa da Kevin Durant ve Klay Thompson fark yaratmak için yeterli oldu. Geçtiğimiz hafta Steve Kerr yaptığı açıklamada Curry’nin sahalara dönmeye yakın bile olmadığını belirtmişti. Warriors başkanı Bob Myers’dan ise ters yönde bir açıklama geldi.

Bob Myers yıldızı Stephen Curry‘nin New Orleans Pelicans‘a karşı oynanacak ilk maçta oynama şansının 0 olmadığını belirtti. Bu akşam ve Cuma günkü yapılacak antrenmanlardaki performansına göre Cumartesi oynanacak maçta Curry’nin de sahada olma şansı bulunuyor.

Myers, Curry’nin eğer en ufak bir ağrı bile çekerse sahaya sürülmeyeceğinin altını çizerek yine de antrenmanlara çıkıyor olmasının, onun dönmeye yakın olduğunu gösterdiğini belirtti.

Anthony Davis‘li Pelicans karşısında yine ağır favori olarak sahaya çıkmaya hazırlanan Dub Nation, elbette 201 milyon dolarlık yatırım yaptığı süper starının sağlığını tehlikeye atacak hiçbir riski almak istemiyor. Gelişmeler için bizimle kalın.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rockets timberwolves

Rockets 122 – Timberwolves 104

mitchell

Çaylak Oyuncunun Özgüvenlisi Başka Olur