andre roberson
in , ,

SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Sezonu Kapatan İki İsim Daha: Andre Roberson & Mike Conley!

Felaket haberler.

Lanetli Sezon

DeMarcus Cousins‘in aşil tendonunu kopararak sezonu kapatmasından henüz 24 saat bile geçmedi. New Orleans Pelicans’ın kariyer sezonu geçiren yıldızının saha dışına taşınmasından bir gece sonra iki oyuncu daha sezonu erken noktaladı.

Oklahoma City Thunder savunmasının bel kemiği olan Andre Roberson dün gece Detroit Pistons karşısında bu pozisyon sonunda sedye ile saha kenarına taşındı.

Andre Roberson’s leg was put in an air cast after he took this fall.

A post shared by House of Highlights (@houseofhighlights) on

Üzücü haberin gelmesi çok uzun sürmedi. Sol bacağındaki tendonları yırtılan Andre Roberson’ın ameliyat olması gerekiyor. Bununla beraber bu sezonu kapatacak. Thunder için felaket bir kayıp. Roberson sahadayken ligin en iyi savunmalarından birine dönüşen Thunder basketbolu, Roberson benchteyken ligin en kötü savunmalarından birini sergiliyor. Önümüzdeki takas dönemi için Thunder stratejisini değiştirmek zorunda kalabilir.

Sezon başından beri sakatlıklarla boğuşan Memphis Grizzlies‘in yıldızı Mike Conley‘nin de sezonu kapattığı açıklandı. 2017-18 sezonunun başlangıcından beri sol aşil tendonundan rahatsızlık çeken Conley çözümü ameliyat olmakta aldı ve önümüzdeki sezonun hazırlık kampına kadar sahalardan uzak kalacak.

Bu sezon sakatlıklardan gerçekten çok çektik. İki sporcuya da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kd-us

Kevin Durant: ”Senin İçin Geliyorum Stephen”

Warriors 109 – Celtics 105