shaq lebron
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Shaq: “LeBron Yerinde Olsam Warriors’a Giderdim”

Büyük adamdan büyük sözler.

Diesel’dan Tavsiye

LeBron James‘in önümüzdeki sezon serbest oyuncu statüsünde olacağını artık bilmeyen kalmadı. Konu o kadar çok konuşuluyor ki basketbolla ilgilenmeyen insanlar bile eminim biliyordur. Geçtiğimiz haftalarda LeBron’un Golden State Warriors‘a katılmayı değerlendirebileceğine dair söylentiler çıktı. Haliyle bu NBA dünyasında ayrı bir depreme sebep oldu.

LeBron konu ile ilgili yaptığı açıklamalarda bu tarz bir düşüncenin gülünç ve anlamsız olduğunu, insanların onun ismini lekelemek için böyle bir fikir ortaya attığını belirtti.

NBA efsanesi Shaquille O’Neal ise bu konuda ciddi.

“Onun yerinde olsam Golden State’e giderdim. Bu kadar basit. Öncelikle yaşlanıyor. Yavaşlamaya başlıyor. 3 yüzüğü var. Warriors’a gidip 3 tane daha alabilir.”

Konuşmanın devamında kendi kariyerinden örnek veren Shaq ilginç bir tez daha ortaya attı: “Benim zamanımda bunu yapabiliyor olsaydım, Chicago’ya gidip Jordan ile oynardım. Benim zamanımda böyle bir opsiyonum olduğunu bile bilmiyordum.”

LeBron James’in Stephen Curry, Kevin Durant, Draymond Green ve Klay Thompson ile güçlerini birleştirmesi mi yoksa Shaq’ın Michael Jordan ile güçlerini birleştirmesi daha korkunç olurdu, karar veremedim.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lonzo-Ball-Lakers-Sakatlik

Sakatlık Raporu: Lonzo Ball

justinbiber

All-Star Ünlüler Maçının Kadroları Kesinleşti