aaron gordon
in

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Kemerlerinizi Bağlayın: Smaç Yarışması Katılımcıları Belli Oldu!

Yıldızlar hazır!

Tahmin Ettiğimiz Gibi!

Bundan yaklaşık 10 gün önce smaç yarışmasına katılacak isimleri okuyucularımızla paylaşmıştık. O gün paylaştığımız isimler Aaron Gordon, Larry Nance Jr, Victor Oladipo ve Dennis Smith Jr. olmuştu. Bu mesajı verdikten sonra çoğu takipçimiz Aaron Gordon’un smaç yarışmasına katıldığını reddettiğini dile getirmişti. Bizde kaynaklarımıza güvendiğimizi söylemiştik.

Smaç yarışmasına katılacak isimler kesinleşti ve verdiğimiz liste ile birebir aynı: Aaron Gordon, Larry Nance Jr, Victor Oladipo ve Dennis Smith Jr.

Hepimizin yarışmada görmek isteyip izleyemeyeceği isim ise kuşkusuz Donovan Mitchell oldu. Bu sezon smaçları ile göz dolduran çaylak smaç yarışmasına katılmıyor.

Bunun dışında liste oldukça potansiyelli. Aaron Gordon’un neler yapabileceğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Posterleri ile parlayan Larry Nance Jr’ın neler yapabileceğini merak ediyorum çünkü genelde uzunların bu yarışmada işi zor oluyor. Kariyer sezonu geçiren Victor Oladipo bizleri şaşırtmaya devam edecektir. Dennis Smith Jr’ın ise elinde çaylak sezonuna damga vurma imkanı var.

Uzun zamandır All-Star hafta sonunu bu kadar beklemiyorduk. Üçlük yarışmasına katılacak isimler de belli oldu. Listeyi merak edenleri böyle alalım!

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wizards 122 – Raptors 119

klay thompson

Yağmur Olup Yağacaklar: Üçlük Yarışmasına Katılan İsimler!