in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YORUMSUZYORUMSUZ HAHAHAHA YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Space Jam Takımında LeBron’a Kim Katılacak?

Ray Allen kendine göre katılması gereken oyuncuları saydı.

LeBron: “Space Jam çekimleri benim konsantrasyonumu etkilemez.”

LeBron James’in çekeceği Space Jam 2 filminden bazı detaylar yavaş yavaş gelmeye başladı. İlk filmde Canavarlar takımını, NBA oyuncularının güçlerini çalmış ve Michael Jordan ve Bugs Bunny’nin takımına karşı dünyanın kaderini belirlemek için oynuyorken izlemiştik. Canavarlar takımının güçlerini çaldığı Charles Barkley, Patrick Ewing, Larry Johnson, Muggsy Bogues ve Shawn Bradley’nin bu filmde oynamayacağı ve yeni filmin senaryosunun eskisine benzerlik göstereceği kesinleştiğine göre, LeBron James’in NBA’deki aktif dostlarından yardım istemesi gerekeceği de kesinleşti.

New York’da bir yardım etkinliğine katılan Ray Allen’a LeBron’un yeni filmi sorulduğunda ise şu cevabı verdi:

“LeBron’un tabii ki bu film için NBA’deki nüfuzlu arkadaşlarından yardım isteyeceğine eminim. Eğer benim fikrimi alacak olsaydı ben ona kesinlikle Kevin Durant, James Harden, Steph Curry ve Anthony Davis’i aramasını önerirdim.”

LeBron’un sporcular dışında magazin hayatından da önemli figürleri filminde oynatacağı biliniyor. Bu durum insanların ve de medyanın dikkatini çekmiş olacak ki, dün yapılan Lakers Medya Günü’nde LeBron’un aldığı önemli sorulardan bir tanesi de Lakers’ı Warner Bros’a yakın olmak için tercih edip etmediğiydi. Bilindiği üzere James’in Space Jam 2 filmini çekmesi için Warner Bros’la yüklü bir anlaşması bulunuyor.

LeBron ise bu soruya çok içten bir şekilde “Hayır. Ben önce bir basketbol oyuncusuyum ve Lakers’ı da parkede bana en doğru hissettirdiği için seçtim. Basketbolun ve parke dışındaki işlerimin ağırlığını doğruca dengeleyebileceğimden şüphem yok” diye yanıt verdi. Yeni bir şehre taşınan, takıma katılan ve parke dışında daha aktif olmaya başlayan LeBron’un dengeleme yeteneklerini sezon başladığında hep beraber göreceğiz!

Author Details
Doğma büyüme İzmirli olan Umut Berk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İngilizce İşletme ve İngilizce İktisat okuyor. DSİ, Ege Elit ve Dokuz Eylül SK’de profesyonel olarak 10 yıl basketbol oynadı. Basketbol ile ilişkisi ise 2004 yılında bu oyuna aşık olmasıyla başladı.

What do you think?