kyriespurs
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM YORUMSUZYORUMSUZ TERTEMİZTERTEMİZ

Spurs, O Yıldızı Gerçekten İstemiş!

Spurs, Kyrie İle İlgilenmiş!

Kyrie İçin Farklı Serüven!

Yaz sezonunda Kyrie Irving’in, Cleveland Cavaliers’tan takasını istediği haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu takas isteğinin ardından San Antonio cephesi, bu haberi öğrendikten sonra Irving’e olan ilgilerini belirtmiş ve Kyrie’nin de kafasında Spurs fikri varmış. Açıklamalara göre San Antonio Spurs, Kyrie’yi takıma katmak için elinden gelen en iyi anlaşmayı denemiş.

ESPN’den Adrian Wojnarowski, Çarşamba günü oynanan Celtics-Cavs müsabakasının ardından SportsCenter programında, konuşulan konu Irving’e gelince, nihayetinde Celtics’e takas olan Irving için şu sözleri sarf etti;

‘‘San Antonio gerçekten denedi, onu almak için epey zorladı.’’

Programın devamında Wojnarowski, Spurs tarafının Irving’e karşılık olarak hangi oyuncu veya oyuncularını takas için önerdiğini söylemedi, zaten anlaşma da tamamlanmamıştı.

Neticede, Irving Boston yolunu tuttu ve takımı şu an 31-10’luk seriyle Doğu Konferans’ının birincisi durumunda.

4 kez All-Star seçilen Kyrie, bu sezon 24.4 sayı-4.9 asist-3.3 ribaund’luk performansıyla göz dolduruyor.

San Antonio cephesi ise, takımın ana yapısını elinde tutmak için elinden geleni yaptı ve bunu başardı ancak akıllarda kalan soru; Kyrie, Gümüş&Siyah formayı giyseydi ne olurdu?

Yazar: Murat Şişkolu
Editör: Okan Burhan

(https://www.ksat.com/sports/nba/spurs/spurs-reportedly-tried-really-really-hard-to-get-kyrie-irving-in-trade)
Author Details
Doğma büyüme İzmirli olan Umut Berk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İngilizce İşletme ve İngilizce İktisat okuyor. DSİ, Ege Elit ve Dokuz Eylül SK’de profesyonel olarak 10 yıl basketbol oynadı. Basketbol ile ilişkisi ise 2004 yılında bu oyuna aşık olmasıyla başladı.

What do you think?