steve kerr
in , ,

HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Steve Kerr: “İki Takımda Galibiyet İçin Savaşacak”

Üç Yılllık Ezeli Rekabet.

Golden State Warriors‘un koçu Steve Kerr üç yıldır ezeli rakipleri olan Cleveland Cavaliers ile aralarındaki rekabeti genel hatlarıyla değerlendirdi. Bugün sabaha karşı tekrar karşılaşakları Clevland Cavaliers maçı öncesi açıklamalarda bulunan Kerr bunları söyledi.

Gerçekçi olmak gerekirse Cleveland ile aramızda çok çekişmeli ve muhteşem bir rekabet var. 2 takımda birbirlerinin kıçını tekmeleyip onu yenilgiye uğratmayı istiyor. Zaten bu kadar iyi, ligi domine eden 2 takım arasında da bu denli güzel ve zor bir rekabet olması gerekir. Bu nedenle bu olanlar gayet normal.

Cavaliers ve Warriors arasındaki günümüz rekabetin geçtiğimiz yıllardaki Boston Celtics ve Los Angeles Lakers rekabetine benzetilmesi veya kıyaslanması sorusunuda cevap veren Kerr ekledi: “Lakers ve Celtics arasındaki rekabet gerçekten inanılmaz ve eşi benzeri olmayan birşeydi, fazlasıyla dominanttı. Bizim aramızda da gerçekten çok iyi bir rekabet var ama bu modern zamanın basketboluna göre. İki rekabette de zamanlarının en fazla seyir zevki veren maçları oynandı. Sahaya ise sayısız süper star çıktı.”

Gelelim biz kendi zamanımızın rekabetine, sabaha karşı Türkiye saati ile 04:00 sularında oynanacak Cavaliers – Warriors maçı bütün basketbol severler tarafından merakla beklenmekte. Peki 2 takım son zamanlarda buralara nasıl geldi?

Doğu temsilcileir son 5 maçında sadece bir galibiyet alabildi ve bundanda kötü olan takımda Lebron James karşıtı fısıltıların olduğu söyleniyor. Kim olduğu bilinmeyen oyuncular Kral’ın topu çevirmeye engel olduğunu ve hücumun hızını kestiği düşüncesinde. Kısacası Cavaliers cephesinde moraller bu fısıltılardan ve alınan yenilgilerden dolayı gayet kötü.

Golden State Warriors ise son 5 maçında sadece bir kez yenilgi yüzü gördü. Her zamanki gibi makine sorunsuz işliyor ve moraller yerinde. Bütün istatistikler Golden State’i gösteriyor gibi. Maçın nasıl sonuçlanacağını bizde merak ediyoruz ve ilerleyen saatlerde göreceğiz.

Yazar: Umut Aytekin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

isaiah thomas

Isaiah Thomas Sınavdan Geçebilecek Mi?

76ers 117 – Raptors 111