ersan ilyasova
in ,

Sürece Güvenenler: Ersan İlyasova

Ersan Phila’da kalmak istiyor.

Process

Milli oyuncumuz Ersan İlyasova, takımı Philadelphia 76ers ile ya hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Milli oyuncumuz takım arkadaşları Joel Embiid ve Ben Simmons‘a da övgüler yağdırmayı ihmal etmedi.

“İnanılmaz bir deneyimdi. Hawks’tan buy-out edildiğim zaman bunları asla tahmin edemezdim. Sezonu 3. bitirdik, ikinci tura çıktık, ark arkaya 16 maç kazandık. Her oyuncunun geriye dönüp baktığı zaman yaşamak isteyeceği şeyler bunlar. Ben ve Joel, bu oyuncuların ikisi de genç. Ben çaylak sezonunda, Jeol is 2. sezonunda. Onlarla takım arkadaşı olmak gerçekten harika. Ben ile oynarken her zaman hazır olmanız gerekli. Ne zaman beni boş üçlükte veya pota altında bulacak diye düşünmeniz lazım. Her ikisi de çok yetenekli oyuncular. Bencillik söz konusu bile değil.”

Yaz döneminde ne olur bilemem fakat ben Philadelphia’da çok mutluyum.

Ersan Philadelphi’ya gelişi ile gerçektende büyük bir çıkış yaptı. Önceki sezonlarda çok fazla takımda kendini denemiş ama hiçbiri ile uyum sağlayamamış ve serbest kalmıştı. Fakat bence Philadelphia’da muhteşem bir organizasyona katıldı. Ve sürece güvendi. Saha içinde ona verilen görevleri başarıyla yerine getirerek çok sağlam bir yan parça oldu. Ersan İlyasova normal sezonda maç başına: 11 sayı, 5.9 ribaund ve 0.6 blok ortalamaları ile mücadele etti.

Yazar: Umut Aytekin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

celtics

Celtics 108 – Cavaliers 83

kobe bryant

Kobe LeBron’dan Daha Yetenekli…Mamba Bunu Beğendi!