tony parker
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YORUMSUZYORUMSUZ HAHAHAHA YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Tony Parker’ın İlk 5 Kariyeri Sona Erdi

Tony Parker artık bir bench oyuncusu.

Profesyonellik

Dün gece oynanan maçta San Antonio Spurs‘un efsane oyun kurucusu Tony Parker ilk defa benchten geldi. Ve bu değişiklik artık kalıcı olacak. Usta Gregg Popovich genç oyun kurucu Dejounte Murray‘i ilk 5’e monte etti ve 35 yaşındaki Parker’a da bench yolunu gösterdi.

Bana Pop söyledi. Bana benchten gelme zamanımın geldiğini söyledi. Bende ‘Hiç problem değil’ dedim. Aynı Manu ve Pau Gasol gibi bu günün geleceğini biliyordum. Eğer Pop takımın iyiliği için bir hamle görüyorsa, ben elimden geleni yaparım. Pop’un kararını destekleyeceğim ve DJ’e olabildiğince yardımcı olacağım. Manu ve Mills ile ikinci beşi sürüklemek için elinden geleni yapacağım.

35 yaşında 6 kez All-Star olmuş oyun kurucu bu sözleri ile benchten gelmeyi kabul etti. San Antonio Spurs’un her damlasından profesyonellik akıyor. Bir kez daha Popovich ve öğrencileri arasında ne kadar muazzam bir ilişki olduğunu görüyoruz.

30-18 rekoru ile 4. sıraya gerileyen Spurs cephesinde Kawhi Leonard‘ın dönüş tarihine dahil bir gelişme yok. Bu durumda herkes üzerine düşeni yapmak zorunda.

Yazar: Renç Korzay

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

magic

Celtics 95 – Magic 103

haftanın en iyi 10 yorumu

Haftanın En İyi 10 Yorumu!