splash brothers
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Türlerinin Tek Örneği: Splash Brothers

Warriors’ın dominant ikilisi.

NBA Tarihinde Bir İlk

Golden State Warriors‘da bu sezon 4 süper star bulunuyor olsa da, Dub Nation akımı iki isim ile başladı: Stephen Curry ve Klay Thompson. Bu ikilinin uyumu Warriors basketbolunu şekillendiren en büyük etken oldu ve Splash Brothers olduklarından beri ligde terör estiriyorlar. Bu ikilinin Warriors tarihindeki önemini daha derinden kavramak isteyen okuyucularımızı Warriors’ın Korkunç Tarihi yazı serimizin 3. bölümüne buradan alabiliriz.

Geçtiğimiz günlerde Klay Thompson, NBA tarihinde sadece bir isimin daha geçebildiği bir baraja erişmeyi başardı. Tam 6 farklı sezonda 200 üçlük barajını geçme başarısına imza atan Klay’in bu başarıyı paylaştığı isimi ise herhalde tahmin edebiliyorsunuz: Splash Brothers’ın diğer üyesi Şef Curry.

Bu ikiliye yaklaşan tek isim ise bir başka efsane Ray Allen. Ray 200 üçlük barajını 5 farklı sezonda geçmeyi başarmış. Warriors an itibariyle Houston Rockets‘ın arkasında Batı Konferansı’nda ikinci sırada bulunuyor. Rockets’ın da bu sezon toplam 1000 üçlüğe ulaşan ilk takım olduğunu belirmekte fayda var.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kobe bryant

Rap Şarkılarında İsmi Geçen Süper Starlar

LeBron-James-6-e1514771312854

LeBron Kalıyor Mu, Gidiyor Mu?