cedi osman
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Tyronn Lue’dan Cedi Osman Açıklamaları!

Cedi’ye koçundan tam güven!

Cedi Zamanı!

Yeni sezonun başlamasına artık sayılı günler kaldı ve temsilcilerimiz arasında en büyük ilgiyi şu sıralar Cedi Osman çekiyor. LeBron James‘in takımdan ayrılması ile oluşan büyük sorumluluk boşluğu, koç Tyronn Lue‘nun rotasyonda daha fazla isme süre vereceğinin garantisiydi. Cedi’nin bu anlamda önünde büyük bir şans var ve koçu da onun sonuna kadar arkasında gibi gözüküyor.

Cedi’nin “inanılmaz bir potansiyele” sahip olduğunu belirten Koç Lue ayrıca genç oyuncusunun istikrarlı süre aldığı takdirde neler yapabileceğini görmek için sabırsızlandığını belirtti. Kulaklarımıza şiir gibi gelen bu sözlerin dışında Tyronn Lue genç oyuncusu hakkında bunları da ekledi.

“Çaylak olarak bu kadar baskının olduğu bir takıma gelip, bu kadar iyi oynaması, Cedi hakkında inanılmaz şeyler gösteriyor. Onun korkusu yok, büyük anlardan çekinmiyor. Onun adına bu sezon için çok heyecanlıyım. O buna hazır ve biz de onun istikrarlı süre aldığında neler yapabileceğini görmek için hazırız.”

Cedi sezonun başında ilk 5 başlamasa bile sezon ilerledikçe bu pozisyonu kapmak adına elinde yeterince şans olacak. Ve açıkça görülüyor ki Cavaliers teknik ekibi Cedi’ye bu şansı vermeye hazır.

Sezonu 2 Ekim’de Celtics karşısında oynayacakları hazırlık maçı ile açacak olan Cavaliers’ı bu sezon LeBron için değil Cedi için izleyeceğiz!

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Space Jam Takımında LeBron’a Kim Katılacak?

Perde Arkası: LeBron Lonzo’ya Neler Söylemişti?