tyronn lue
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Tyronn Lue’nun 2. Maç İçin “En İyi 5’i”

Lue’nun yeni taktiği.

İşe Yarayacak Mı?

Serinin ilk maçında kendi sahasında domine edilen Cleveland Cavaliers‘ın farklı bir algı ile sahaya çıkması şart. Tyronn Lue takımın ve özellikle LeBron James‘in sahaya daha agresif ve istekli çıkması gerektiğinin altını çizdi. İlk maçtan sonra gördüklerimden hızımı alamayıp Lue’nun ilk maçtaki hatalarını ele aldığım bir yazı yazmıştım. Tyronn Lue: Bir Beceriksizlik Öyküsü’nü okuyarak başlayabilirsiniz.

Lue ilk maçta kullanamadığı fakat ikinci maçta daha çok kullanmak istediği 5’i açıkladı: George Hill, LeBron James, Kyle Korver, Jeff Green, Kevin Love. Yukarıda bahsettiğim yazıda Jeff Green tercihini Indiana Pacers’ın nasıl domine ettiği detaylı bir şekilde belirtmiştim. Lue bu konuda geri adım atmayacak gibi gözüküyor.

Bu 5’in ilk maçta 3 dakika sahada kaldığını ve 3 dakika boyunca tek sayı bile üretemediğini belirtelim. Diğer 5’lerden daha patlayıcı bir hücuma sahip olabilirler fakat yine savunmada felaket bir görüntü çizecek gibiler.

Bu 5’in yaş ortalamasının 32.2 olduğunu da özellikle yazmak istiyorum. Bakalım ikinci maçta değişen bir tablo görebilecek miyiz?

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pana real

Panathinaikos 95 – Real Madrid 67

demar derozan

Raptors 130 – Wizards 119