kawhi leonard
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Veteran Tony Parker’dan Kawhi Leonard’a Eleştiri!

San Antonio Spurs cephesinde yaşananlar ilginçleşmeye devam ediyor.

“Dünyanın En İyi Sağlık Ekibine Sahibiz”

San Antonio Spurs ve Kawhi Leonard‘ın burnundan gelen sezonda yaşanan sıkıntılar bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda “Bu sezon geri dönmeyecek”, “Gelecek hafta dönecek”, “Sağlık ekiplerinin onayını bekliyoruz” haberleri arasında kaybolduk. NBA ve basketbol severler Kawhi’ın durumu hakkında tamamen kuşku içinde.

Spurs cephesinde de farklı bir hava yok gibi. Veteran Tony Parker yaptığı açıklamalarda sakatlığının Kawhi’ın geçirdiği sakatlıktan çok daha kötü olmasına rağmen sahalara döndüğüne değinirken, Pençe’nin tutumunu da eleştirdi.

Bunları ben atlattım. Benim iyileşme sürecim 8 aydı. Kawhi’ın geçirdiği sakatlıktan 100 kat daha beter bir sakatlıktı. Fakat aynı tip sakatlıktı. Sadece pozitif kalmanız gerekiyor. Farklı bir doktora gidebilirdim fakat Spurs doktorlarına güveniyorum. Beni herkesden daha iyi tanıyorlar ve bence dünyanın en iyi sağlık ekibine sahibiz.

Elbette bu açıklamalar Kawhi’ın geçirdiği sakatlık konusunda ikinci bir görüş almak için New York’a gitmesi ile ilgili. 35 yaşındaki Parker’ın sakatlıktan dönebilmesi ve 26 yaşındaki Kawhi’ın dönememesi akıllarda soru işaretleri oluşturuyor.

Fakat şunu da hatırlamak gerekli. Kawhi’ın yanlış bir tedavi ile kaybedecekleri Parker’a göre çok daha fazla. Kawhi’ın durumu şu anda belirsizliğini koruyor. Pençe ile ilgili gelişmeler için bizden ayrılmayın.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kingfromcleveland

LeBron James: “Takımımın Neler Yapabileceğini Hatırlatmama Gerek Yok”

Stephen Curry

Sakatlık Raporu: Stephen Curry