donald trump stephen curry
in

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Warriors’dan Beyaz Saray’a Veto!

Son şampiyondan yerinde hamle.

Çocuklar Gibi Şen

NBA oyuncularının politik ve sosyal gelişmelere karşı sessiz kalmadığı bir gerçek. Henüz geçtiğimiz hafta Fox sunucusu LeBron James‘in Donald Trump yorumları karşısında “Sesini kes ve topu sektirmene bak” demişti. LeBron’a yapılan bu çıkışa sessiz kalmayan süper starlar toplum için sessiz kalamayacak kadar önemli olduklarını ve insanların onlara birer örnek olarak baktıklarının altını çizdi.

Son şampiyon Golden State Warriors‘ın Beyaz Saray’ı ziyaret edip etmeyeceği uzun zamandır tartışılan bir konu. Warriors’da Donald Trump görüşlerine açık bir şekilde karşı olan Steve Kerr, Stephen Curry ve Kevin Durant gibi isimlerin görüşlerini belirtmesi Amerika başkanını bir hayli kızdırmıştı. Bunun üzerine “Gelmezseniz gelmeyin, zaten sizi istemiyorum” mesajı bir Tweet atan Donald Trump’a Warriors oyuncuları bu şekilde cevap veriyor.

Warriors yıldızları gelenekselleşen Beyaz Saray yolculuğu yerine yerel çocuklar ile toplanarak şampiyonluğu onlar ile kutlayacak.

“Bu onların şampiyonluğu. Beyaz Saray da zaten bizi istemiyormuş. Nasıl kutlamak istediklerini tamamen oyuncularıma bıraktım. Onlar da çocuklar ile kutlamayı seçti.” sözleri ile durumu açıklayan koç Steve Kerr öğrencileri ile gurur duyuyor olsa gerek.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cedikenan

”Cedi Çoğu Takım Arkadaşından Daha İyi”

Washington Wizards v Cleveland Cavaliers

Cavaliers 103 – Wizards 110