warriors
in

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Warriors Yönetimi Çalışmalara Başladı!

Tepede kalmak için ne gerekiyorsa!

Warriors’da Öncelikl Klay ve Draymond

Son 4 seneyi daha önce hiçbir takımın etmetiği gibi domine eden Golden State Warriors hiçbir yere gitmeyi planlamıyor. Son 4 senede 3. kez şampiyonluğa ulaşan Dub Nation üst üste iki şampiyonluk yaşamanında gururu ile hanedarlık statüsüne ulaşma peşinde. Bütün büyük hanedarlıklar gibi Warriors’ın da yönetimi şimdiden önümüzdeki sezon için çalışmalara başlamış durumda.

Takım sahibi Joe Lacob yaptığı açıklamalar ile bu kadroyu ellerinde tutmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.

“Her güzel şeyin yüksek bir maliyeti vardır. Önceliğimiz Klay ve Draymond’un kontratlarını uzatmak. Onlar istediklerini yapma lüksünü hak ettiler. Serbest oyuncu kalmayı beklemek istiyor olabilirler fakat biz onları elimizde tutmak için elinden geleni yapacağız. Şampiyonluk için savaşıyoruz ve lüks vergisi ödüyor olacağız. Bunu bekliyoruz. Tek amacımız geleceğimizi daha da iyileştirmek.”

Klay Thompson 4 senelik 68.9 milyon dolar değerindeki kontratının son senesine giriyor. Draymond Green‘in ise 5 senelik 82 milyon dolar değerindeki kontratının iki senesi daha var. Yıllardır makine gibi işleyen yönetimin planı kilit iki oyuncuyu tutarak şampiyonlukları kovalamaya devam etmek. Ve açıkça gördük ki şimdilik onları durdurabilecek bir takım bulunmuyor.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

veterans

Golden State Warriors’ın Problemi Ne?

Jgang

Dedikodu: Bir Kral’ın Tercih Günlüğü