Renç KORZAY

Her Şey NBA’in kurucularından olan Renç, Afrika ve Belçika’dan sonra şu an Madrid’de yaşıyor. Koç Üniversitesi İşletme bölümü mezunu.  Fenerbahçe ve Efes gibi kulüplerde profesyonel olarak basket oynamasının yanında, Allen Iverson’ı ilk gördüğünden beri NBA tutkunu.

Screen Shot 2018-08-30 at 10.59.43 PM

Baran SÖNMEZ

2002 yılında Toronto’da izlediği Vince Carter Charity All-Star maçından beri NBA hastası. Geniş bir forma koleksiyonuna sahip. 10 senedir Teksas’da yaşıyor ve Houston Rockets taraftarı. AAU Lise seviyesinde 2013 Teksas eyalet şampiyonu takımın baş antrenörü idi. En sevdiği oyuncu Ben Wallace. 2004 senesinden beri de fantazi basketbol oynuyor.

4

İrem YAMAN

Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji mezunu. İstanbul’da yaşıyor. Hidayet NBA’e gittiğinde tanıştığı basketbola, Boston Celtics taraftarı olarak devam ediyor.

unnamed (1)

Emre Ersun UYSAL

Her Şey NBA’de haftalık köşe yazıları yazan Emre, Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olmasına rağmen, şu anda İzmir’de Hava Trafik Kontrolörü olarak çalışıyor. Evli ve bir kız çocuğu babası. 90’ların başında babasının kucağında uyuklayarak izlediği All-Star maçlarından beri NBA kültürünün takipçisi.

qweqeqwe

Murat ŞİŞKOLU

1998 İstanbul doğumlu. Özyeğin Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyor. NBA ile tanışması 2006 Finalleri. Miami Heat taraftarı ve Dwyane Wade hayranı!

unnamed

Umut Berk AKGÖZLÜ

Doğma büyüme İzmirli olan Umut Berk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İngilizce İşletme ve İngilizce İktisat okuyor. DSİ, Ege Elit ve Dokuz Eylül SK’de profesyonel olarak 10 yıl basketbol oynadı. Basketbol ile ilişkisi ise 2004 yılında bu oyuna aşık olmasıyla başladı. 

IMG_20170721_232945_419

Osman Mert YILDIZ

Vehbi Dinçerler Fen Lisesi’nde okuyan Osman Mert, Gazintep’te yaşıyor. Babası evlerine o 6 yaşındayken potayı astığından beri basketbol aşığı. Gaziantep Basketbol kulubü alt yaş kategorilerinde de uzun süre ter döken Osman Mert, renkli içerikler sağlamak adına çalışıyor.

pp

Uğur KALYONCU

Kocaeli’de yaşamakta olan Uğur, Her Şey NBA’nin en yeni üyelerinden bir tanesi. Sakarya Üniversitesi’nde okuyor. Akademik arayışlarına hala devam ediyor. Liseye yeni başladığı yıllarda Miami Heat’in altın dönemiyle tanışan Uğur, ekibimizin en büyük LeBron James hayranı.

Aykut Aksu - Her Şey NBA Türkiye İçerik Yazarı

Aykut AKSU

İstanbul’da yaşayan Aykut, 2003 draftı ile NBA’i takip etmeye başladı. En sevdiği oyuncu her sene değişir. Kolej seviyesinde iken yıldız adaylarını keşfedip gelişimlerini takip etmek en büyük keyfidir. Portland taraftarı olsa da potansiyel gördüğü her oyuncuyu izlemeye çalışır

qweqweqeqw

Ertan DUNAR

Doğma büyüme İstanbullu olan Ertan, Lisans eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi’nde tamamladı. 2000’lerin ortasına doğru izlemeye başladığı NBA Stüdyo adlı program ve 2006 NBA finalleri onun basketbola ilgi duymasının en büyük sebeplerinden. Kendisi Florida’nın yerlilerinden olmasa da Dwyane Wade onun için çok özel bir figür.

YavuzPP

Yavuz ŞİŞKOLU

Basketbolu felsefi yönüyle ele almayı seven, Steve Nash sayesinde Phoenix Suns taraftarı bir mühendis.

Ahmet MEHMETAĞAOĞLU

Ahmet MEHMETAĞAOĞLU

2003 doğumlu Ahmet Kocaeli Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği okuyor. 1. sınıfta başladığı basketbola profesyonel olarak devam ediyor. NBA hastalığı 2014 yılında Stephen Curry ile karşılaşmasıyla beraber başladı. Türkiye’nin görüp görebileceği en büyük Golden State Warriors taraftarı.

One Comment

Leave a Reply
  1. Merhabalar youtube ve burdan haberlerinizi ve videolarinizi ilgiyle takip ediyorum 1995 istanbul dogma buyume buraliyim. Maltepe universitesi iletisim fakultesi gazetecilik bolumu okumaktayim. Bende bir nba fanıyım. Sizlerin yazar kadrosuna katılmak istiyorum. Gazetecilik bolumu okuyarak burada yazilarimla hem kendime deneyim katmak istiyorum hemde sevdigim nba hakkinda gorus koseyazisi ve haberler yayinlamak istiyorum izin verirseniz tesekkur ederim iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.