Renç KORZAY

Her Şey NBA’in kurucularından olan Renç, Afrika ve Belçika’dan sonra şu an Madrid’de yaşıyor. Koç Üniversitesi İşletme bölümü mezunu.  Fenerbahçe ve Efes gibi kulüplerde profesyonel olarak basket oynamasının yanında, Allen Iverson’ı ilk gördüğünden beri NBA tutkunu.

Screen Shot 2018-08-30 at 10.59.43 PM

Baran SÖNMEZ

2002 yılında Toronto’da izlediği Vince Carter Charity All-Star maçından beri NBA hastası. Geniş bir forma koleksiyonuna sahip. 10 senedir Teksas’da yaşıyor ve Houston Rockets taraftarı. AAU Lise seviyesinde 2013 Teksas eyalet şampiyonu takımın baş antrenörü idi. En sevdiği oyuncu Ben Wallace. 2004 senesinden beri de fantazi basketbol oynuyor.

4

İrem YAMAN

Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji mezunu. İstanbul’da yaşıyor. Hidayet NBA’e gittiğinde tanıştığı basketbola, Boston Celtics taraftarı olarak devam ediyor.

unnamed (1)

Emre Ersun UYSAL

Her Şey NBA’de haftalık köşe yazıları yazan Emre, Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olmasına rağmen, şu anda İzmir’de Hava Trafik Kontrolörü olarak çalışıyor. Evli ve bir kız çocuğu babası. 90’ların başında babasının kucağında uyuklayarak izlediği All-Star maçlarından beri NBA kültürünün takipçisi.

qweqeqwe

Murat ŞİŞKOLU

1998 İstanbul doğumlu. Özyeğin Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyor. NBA ile tanışması 2006 Finalleri. Miami Heat taraftarı ve Dwyane Wade hayranı!

unnamed

Umut Berk AKGÖZLÜ

Doğma büyüme İzmirli olan Umut Berk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İngilizce İşletme ve İngilizce İktisat okuyor. DSİ, Ege Elit ve Dokuz Eylül SK’de profesyonel olarak 10 yıl basketbol oynadı. Basketbol ile ilişkisi ise 2004 yılında bu oyuna aşık olmasıyla başladı. 

IMG_20170721_232945_419

Osman Mert YILDIZ

Vehbi Dinçerler Fen Lisesi’nde okuyan Osman Mert, Gazintep’te yaşıyor. Babası evlerine o 6 yaşındayken potayı astığından beri basketbol aşığı. Gaziantep Basketbol kulubü alt yaş kategorilerinde de uzun süre ter döken Osman Mert, renkli içerikler sağlamak adına çalışıyor.

pp

Uğur KALYONCU

Kocaeli’de yaşamakta olan Uğur, Her Şey NBA’nin en yeni üyelerinden bir tanesi. Sakarya Üniversitesi’nde okuyor. Akademik arayışlarına hala devam ediyor. Liseye yeni başladığı yıllarda Miami Heat’in altın dönemiyle tanışan Uğur, ekibimizin en büyük LeBron James hayranı.

pp

Umut AYTEKİN

Her Şey NBA’in haber yazarlarından olan Umut, İstanbul’da  yaşıyor, eğitim hayatını ise Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde sürdürüyor. Basketbol aşkı çok küçük yaşlarda başlayan Umut, NBA ile Miami Heat’in altın dönemlerinde tanıştı.

IMG_20180127_204350_884 (1)

Ozan DELİCE

Ege Üniversitesi Coğrafya bölümü mezunu. İzmir’de yaşıyor. NBA’i 2002 yılından beri takip ediyor. Unutulmaz Lakers-Kings serisinden beri Lakers taraftarı. Klasikleşmiş NBA maçlarını incelemek ve NBA hakkında bilinmeyenleri araştırmak hobileri arasında.

qweqweqeqw

Ertan DUNAR

Doğma büyüme İstanbullu olan Ertan, Lisans eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi’nde tamamladı. 2000’lerin ortasına doğru izlemeye başladığı NBA Stüdyo adlı program ve 2006 NBA finalleri onun basketbola ilgi duymasının en büyük sebeplerinden. Kendisi Florida’nın yerlilerinden olmasa da Dwyane Wade onun için çok özel bir figür.

YavuzPP

Yavuz ŞİŞKOLU

Basketbolu felsefi yönüyle ele almayı seven, Steve Nash sayesinde Phoenix Suns taraftarı bir mühendis.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir